07

Сила дерева

У будь-якого живого організму є своя енергетика і здатність впливати на інший живий організм, що знаходиться поруч. Зв’язок людини і дерева – один з найміцніших. Тисячі років тому наші предки, яким доводилося виживати в симбіозі з самою природою, були твердо впевнені в могутності зелених велетнів. Дерева вважалися священними, їм поклонялися, у них просили допомоги.

Так само, як і люди, породи дерев відрізняються характером і властивостями. Одні – наповнюють силою, інші – оберігають, треті – заспокоюють.
Вважається, що чим старше дерево, тим сильніша його енергетика і вплив на людину. Букові дерева – довгожителі, деякі переступають межу в 400 років. За таке довге життя бук визнаний символом древніх знань, які переходять з покоління в покоління.

  • Бук століттями вбирав в себе мудрість і обрядові заклинання предків. Він допоможе Вам систематизувати вже наявне знання і налаштуватись на отримання нових, виступаючи своєрідним провідником з минулого в майбутнє.
  • Бук розбудить в Вас природну допитливість і потяг до нових відкриттів. Щоб вгамувати цікавість, Ви будете розширювати коло знайомств і знайдете нові цікаві зв’язки.
  • Енергія букового дерева благотворно впливає на емоційність, приглушуючи такі негативні реакції, як гнів, злість, образа, роздратування. Бук допоможе стати більш терпеливим до людей, які з вами поруч.
  • У багатьох   з нас були в ситуації, коли навалюється багато різних справ і голова йде обертом – з чого почати, що важливіше, що може почекати? Бук справляється з таким завданням – він зніме нервову напругу, заспокоїть розум, і Ви зможете грамотно розподілити час, виділяючи пріоритетні справи.
  • Дерево бук – символ честі і перемог. Воно невпинно сприятиме Вашому просуванню до наміченої мети. Відчуваючи таку потужну підтримку, перемога обов’язково буде вашою

    Далі буде…