Про нас

Про нас

about_2

Наша філософія

У нашій Компанії WoodMan ми отримуємо натхнення з красивого, міцного і перш за все натурального матеріалу – дерева. Працюючи з деревом кожен день ми не перестаємо дивуватися, наскільки це гнучкий та функціональний матеріал. У WoodMan ми прагнемо до досконалості у кожній деталі. Постійно працюємо над вдосконаленням всіх етапів виробничих процесів. Наші основні принципи – чесність, надійність і повага до всіх наших партнерів, чи клієнтів. Ми дотримуємося високих етичних і моральних принципів на всіх етапах співпраці.
Ми запрошуємо Вас, теж захопитись перевагами натурального дерева!

Виробничий відділ

Виробництво меблів з деревини WoodMan було засновано у 2012 році в екологічно чистій зоні біля Яворівського Національного парку Львівської області. З самого початку компанія була зосереджена на виробництві тільки екологічно чистої продукції. Не випадково перші продукти, які були виготовлені в WoodMan – це дитячі ліжка – найбільш вимогливий до екологічності продукт.
Після отримання високих позицій на внутрішньому ринку дитячих меблів та визнання покупців, WoodMan запустив виробництво корпусних та м’яких меблі з натурального дерева. Ми пропонуємо, як наші серійні моделі, так і меблі розроблені для наших клієнтів за індивідуальними проектами. Всі наші вироби виготовляються тільки з сертифікованої лісової продукції FSC, екологічно чистих матеріалів та любов’ю наших відданих професіоналів. Ми розуміємо важливість екологічного підходу до виробничих процесів, і дбаємо про те, щоб всі наші продукти відповідали екологічним стандартам. Ми знаємо, що натуральне дерево є найкращим і найбільш безпечним матеріалом.
WoodMan – це компанія з повним виробничим циклом, що дозволяє нашому виробництву бути максимально гнучким, швидко реагувати на тенденції ринку і задоволення попиту.Наша команда готова реалізувати будь-які Ваші ідеї з натурального дерева, просто дозвольте нам це зробити.

about_3
about_4

Дизайн та бачення

У WoodMan ми спеціалізуємося на меблях з натурального дерева, яке має вплив на творчу, натхненну та сприйнятливу складову.
Ми майстерно створюємо кожен предмет меблів з баченням екологічності, комфорту та стилю. Наші меблі розроблені з безкомпромісною пристрастю до безперечної якості, краси і позитивних емоцій.
Ми прагнемо задовольнити всі Ваші побажання, щоб Ви отримували задоволення в процесі експлуатації виробів. Хочемо, щоб Ви з радістю використовували наші меблі з відчуттям досконалості дерева та сили природи, як це робимо ми.

about_7d
about_6

Всі наші моделі створюються з глибоким усвідомленням стилю, комфорту, ергономічності та довговічності. Все, що ми робимо, ми робимо з винятковим ставленням до деталей та технічних вимог. Поряд із серійним виробництвом, ми спеціалізуємося на виготовленні меблів на замовлення. Ми можемо створювати, розвивати та виконувати будь-які проекти, які можна зробити на нашому обладнанні. Команда дизайнерів WoodMan знайде вирішення поставлених проблем і втілить у життя Ваші ідеї.

about_8
about_9
about_10

WoodMan. Створюємо. Задовільняємо. Турбуємося.